Polsat SuperHit Festiwal – jakich gwiazd można się spodziewać?

Polsat SuperHit Festiwal – jakich gwiazd można się spodziewać?

Polsat SuperHit Festiwal organizowany jest corocznie od 2015 roku, kiedy to zastąpił TOPtrendy. Zeszłoroczny festiwal został odwołany ze względu na panującą pandemię, miała być to 6 edycja tego wydarzenia – jak jednak wiemy, zostanie zorganizowany w tym roku bez żadnych przeszkód. Jakich gwiazd możemy więc spodziewać się na scenie Polsat SuperHit Festiwal?

Kiedy odbędzie się Polsat SuperHit Festiwal?

Początek tego festiwalu muzycznego zaplanowany został na 20 maja, zaś całe wydarzenie trwać będzie do 22 maja. Przypomnijmy, że Polsat SuperHit Festiwal organizowany jest w słynnej Operze Leśnej mieszczącej się w Sopocie. Całe wydarzenie, jak zawsze, składać się będzie z trzech koncertów. Festiwal, tradycyjnie, zakończony zostanie występem kabaretowym.

Jakich artystów możemy spodziewać się na tegorocznym festiwalu?

Organizatorzy Polsat SuperHit Festiwal niezwykle wysoko podbili poprzeczkę i oczekiwania fanów, po tym, jak na poprzednich edycjach gościły takie gwiazdy, jak sanach czy Michał Szpak. Na ten moment nie wiadomo dokładnie, jacy artyści pojawią się na Sopockiej scenie Opery Leśnej. Z całą pewnością podczas festiwalu wystąpi Doda.